Ogłoszenie o pracę

Forma zatrudnienia
umowa o pracę na czas określony  
Stanowisko
starszy specjalista ds. ochrony danych  
E-mail
 
Telefon
478617010, 478617008  
Fax
 
Data składania
2020-09-18  
Data wygaśnięcia
2020-11-30  
Tagi
praca nabór  
Województwo
OPOLSKIE  
Powiat
Opole  
Gmina
Opole
Miasto
Opole  
Ulica
ul. Budowlanych  
Numer budynku
1  

28.08.2020 r.  Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy w korpusie służby cywilnej w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu na stanowisko starszy specjalista ds. ochrony danych w samodzielnym stanowisku pracy ds. ochrony danych.

23.09.2020 r. Wykaz kandydatów spełniających wymogi niezbędne zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego, tj. rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko starszy specjalista ds. ochrony danych w samodzielnym stanowisku pracy ds. ochrony danych znajduje się poniżej.

30.09.2020 Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko pracy w korpusie służby cywilnej starszy specjalista ds. ochrony danych w samodzielnym stanowisku pracy ds. ochrony danych.

3

Załączniki

  OGŁOSZENIE o nabor...ień 2020.pdf 2,8 MB (pdf) szczegóły pobierz
  Wyniki z I ETAPU.pdf 167,24 KB (pdf) szczegóły pobierz
  Wynik naboru WDO.pdf 112,41 KB (pdf) szczegóły pobierz

Przeczytaj, jak przetwarzamy Twoje dane

Tożsamość administratora

Administratorem danych jest Minister Cyfryzacji, mający siedzibę w Warszawie (00-060) przy ul. Królewskiej 27.

Dane kontaktowe administratora

Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email mc@mc.gov.pl, formularz kontaktowy pod adresem https://www.gov.pl/cyfryzacja/kontakt, lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować poprzez email iod@mc.gov.pl. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku prawnego o którym mowa w art. 9 ust. 4 pkt 3) oraz art. 9 ust. 4 a ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tj. Centralnemu Ośrodkowi Informatyki.

Okres przechowywania danych

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do utrzymania Scentralizowanego Systemu Dostępu do Informacji Publicznej.

Prawa podmiotów danych

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani / Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.
Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO)
Adres: Stawki 2, 00-193 Warszawa
Telefon: 22 860 70 86

Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych niezbędne, do stworzenia stron Biuletynu Informacji Publicznej, o których mowa w ust. 2, oraz przetwarzania informacji publicznych, w tym ich przeszukiwania według kryteriów przedmiotowych i podmiotowych.
Zapoznałem się